Lokal usługowo handlowy z możliwością prowadzenia każdej działalności włącznie gastronomi 69 sprzedam lokal usługowy warszawa. Parter duża witryna samo centrum Warszawy Rotunda,Hotel Novotel. Lokal posiada duże możliwości dzięki lokalizacji.

Wysokość 7 m możliwość rozbudowy do 130 m. Obecnie jest wynajmowany przez znaną sieciową firmę za kwotę 32 000 brutto. Jest mnóstwo chętnych najemców znanych korporacji na tą lokalizację . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Twoja wiadomość Jestem zainteresowany ofertą numer 338206 Proszę o kontakt. Określono nieprawidłowe przedziały, proszę poprawić i spróbować jeszcze raz. Dwustronicowa ulotka, która dzięki fotografii na pierwszej stronie eksponuje największy atut nieruchomości.

Nowoczesny layout ulotki jednostronicowej, utrzymanej w eleganckich odcieniach błekitu i szarości. Zrywka A4 z dużym zdjęciem prezentuje wszystkie atuty nieruchomości. Zawiera komplet informacji: duże zdjęcie, skondensowany opis oraz kod QR, który pozwala zapoznać się ze szczegółami oferty. Prosta i super efektywna zrywka w formacie poziomym, do wydruku na A4. Zawiera zdjęcie i najważniejsze informacje i wyrywki z kontaktem i lokalizacją nieruchomości.

Prosta a super efektywna zrywka w formacie poziomym do wydruku na A4. Zawiera najważniejsze informacje i wyrywki z kontaktem i lokalizacją nieruchomości. Elegancka kolorystyka, prosta i przejrzysta grafika gwarantują świetną ekspozycję wszystkich atutów nieruchomośći. Kod QR daje pewność, że zainteresowani mają dostęp do szczegółów oferty. Prezentowany lokal zlokalizowany jest na warszawskich Bielanach w budynku z 1993 roku.

Typ własności: własność spółdzielcza własnościowa bez kw. 34 podobne lokale usługowo – handlowe w tej okolicy. Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Formularz kontaktowy Pamiętaj, powołaj się na nieruchomosci-na-sprzedaz. Proszę o kontakt niezobowiązujący ze strony Specjalisty NOTUS Finanse S.

Twoja wiadomość Jestem zainteresowany ofertą numer DAHY918 Proszę o kontakt. Ta strona korzysta z plików cookie. Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze używanie plików cookie i akceptujesz regulamin. Zobacz nasz regulamin i naszą politykę prywatności.