ARCOXIA sudėtyje yra veikliosios medžiagos etorikoksibo. ARCOXIA yra vienas iš selektyvių COX-vaistas arcoxia kaina inhibitorių grupės vaistų. ARCOXIA taip pat galima trumpai malšinti dantų operacijos sukeltą vidutinio stiprumo skausmą 16 metų ir vyresniems žmonėms. Ji prasideda laipsniškai yrant kremzlei, kuri dengia kaulų galus.

Reumatoidinis artritas yra ilgalaikė uždegiminė sąnarių liga, sukelianti sąnarių skausmą, sąstingį, patinimą, mažinanti pažeistų sąnarių judesius. Be to, ji gali sukelti ir kitų kūno sričių uždegimą. Ją sukelia sąnaryje susikaupę druskų kristalai. Etorikoksibas gali Jums šiek tiek padidinti miokardo infarkto ir insulto pavojų, todėl sergantiesiems širdies ligomis ar insultu jo vartoti negalima. Jei manote, kad bent viena iš šių būklių Jums tinka, negerkite tablečių, nepasitarę su gydytoju. Jums yra padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje arba Jūs rūkote. Jeigu nesate tikri, ar kuris iš išvardytų punktų tinka Jums, pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti ARCOXIA, kad įsitikintumėte, ar šis vaistas Jums tinkamas.

ARCOXIA vienodai gerai veiksmingas vyresniems ir jaunesniems suaugusiems pacientams. 65 metų, gydytojas norės reguliariai tikrinti Jūsų sveikatą. Vyresniems kaip 65 metų pacientams dozės koreguoti nereikia. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. ARCOXIA vartojant kartu su aspirinu, padidėja skrandžio opų rizika. ARCOXIA galima vartoti kartu su mažomis aspirino dozėmis.

Jeigu vartojate mažas aspirino dozes miokardo infarkto ar insulto profilaktikai, nepasitarę su gydytoju, jo nenutraukite. ARCOXIA, nevartokite didelių aspirino dozių arba kitų priešuždegiminių vaistų. Vartojant nevalgius ARCOXIA poveikis gali prasidėti greičiau. Nėštumo metu ARCOXIA tablečių vartoti negalima.

Jei esate nėščia arba manote, kad esate nėščia, arba ketinate pastoti, nevartokite tablečių. Jei pastojote, tablečių vartojimą nutraukite ir pasitarkite su gydytoju. Jei nesate užtikrinta arba Jums reikia daugiau informacijos, pasitarkite su gydytoju. Nežinoma, ar ARCOXIA išsiskiria su motinos pienu. Jei žindote ar ketinate tai daryti, prieš pradėdama vartoti ARCOXIA, pasitarkite su savo gydytoju. Pastoti ketinančioms moterims ARCOXIA vartoti nerekomenduojama. Kai kuriems pacientams, vartojusiems ARCOXIA, pasitaikė galvos svaigimas ir mieguistumas.